ARAÇLARIMIZ

NAKLİYAT VE TAŞIMA ARAÇLARIMIZ

Araçlarımız

Firmamız Gaziantep ilinde evden eve taşımacılık denilince akla ilk gelen isimlerdendir. Gazi27 güvenli ve hızlı taşımacılık prensibini benimsemiş bir personel kadrosundan oluşmaktadır. Firmamız bünyesinde taşımacılık anlamında büyük bir dönem atlatan tekerlekli taşıma asansörü kullanılmaktadır.

Tekerlekli yük taşıma asansörü

Özenle paketlenen eşyalarınız binanız kaçıncı katında olursa olsun, merdivenleriniz ne kadar dar olursa olsun en büyük ve ağır eşyaları tekerlekli yük asansörü sayesinde binanın dışarısından kurduğumuz asansörle çok hızlı ve güvenli şekilde taşınmaktadır taşıma asansörünü kullanan personel tamamen bu iş için olan tekerlekli taşıma asansörü taşıma operatörlüğü sertifikalıdır. Taşıma asansörü binanızın yanına kadar tekerlekleriyle getirilip en dar en yoğun sokaklarda trafiği asla engellemeden kullanılmaktadır. Taşımacılık yapılacak tekerlekli taşıma asansörü binaya getirildiğinde binaya sabitleme halatlarıyla sabitlenip en kalabalık alanlarda dahi hiçbir şekilde tehlike yaratmadan taşımacılık yapılmaktadır en yağmurlu havalarda bile binanızda direk eşyalarınız hiçbir şekilde hasar görmeden direk taşıma kamyonumuza getirmektedir.

Tekerlekli taşıma asansörümüz Avrupa Birliği standartlarına uygun gerekli sertifikaları alınmıştır. Malzemeleri ağır koşullara dayanıklı sağlam çelikten üretilmiştir. Bütün taşıdığımız eşyalar firmamızın kalite standartları gereğince taşınan bütün eşyalarınız kendi eşyalarımız gibi görmekteyiz ve bütün malzemeler a dan z ye sigortalıdır.

Gaziantep de evden eve taşımacılık işiniz olduğunda kaliteyi ve güveni benimsemiş son model kamyon, kamyonet, tekerlekli yük asansörü ile hizmetinizdeyiz. Eşyalarınız kendi eşyalarımızdır.