Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Evden eve nakliye hizmetini Gaziantep’te yürüten firmamız hem Gaziantep’e hem de Türkiye’nin bütün illerine kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.  Firmamız kaliteli, güvenilir ve emniyetli bir taşımacılık faaliyeti gösterdiğinden dolayı eşyalarınıza zarar vermeden taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Eşyalarınız işinde uzman personeller tarafından son model çelik kasa kapalı kamyonlarla taşınmaktadır. Nakliye personellerimiz eşyaların ambalajlanması ve montaj-demontaj işlemlerinde büyük dikkat ve özveri ile çalışmaktadır.

Eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşıyabilmek için asansörlü yük taşımacılığı faaliyeti gerçekleştiriyoruz. Güvenilir, hızlı ve kaliteli bir nakliye hizmeti için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Ekspertiz Hizmeti Sunuyoruz

Gaziantep’te önemli bir taşımacılık hizmeti sunan firmamızın ekspertiz elemanları evinize taşınma sürecinden önce gelerek eşya tespiti yapmaktadır.

Eşya tespiti sayesinde taşınma günü kaç tane nakliye aracı gerektiği, ambalaj miktarı ve çalışacak personel sayısı belirlenmektedir.

Bu sayede taşınma günü herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmadan taşınma süreci eksiksiz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Evden Eve Nakliye Hizmetinde Sigortanın Önemi

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından dolayı eşyalarınızı sigortalıyor. Özellikle şehirlerarası taşıma hizmetinde önemli bir hale gelen sigortalı taşımacılık hizmeti neticesinde eşyalar taşınırken istenmeyen bir olayın meydana gelmesi halinde sigorta tarafından tüm zararlarınız tazmin edilmektedir.

Bu nedenle firmamız isteği dışında meydana gelen olumsuz olaylarda müşterilerini mağdur etmemek adına sigortalı taşıma hizmeti sunmaktadır.

Faaliyetlerin denetimli sürdürüldüğü evden eve taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarından biri olduğumuzdan dolayı güvenilir bir şekilde eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Firmamıza www.gazi27.com internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

About

View all posts by

Bir Cevap Yazın