Tek Sayfa

Gaziantep Asansörlü Taşımacılık

Gaziantep ilçelerinde ve Türkiye’ nin her şehrine evinizden yeni evinize eşya nakliye hizmeti vermekteyiz.

Evinizi Taşıyoruz

Yurtiçi ve şehiriçinde oturduğunuz mahalleden, taşınacağınız mahalledeki yeni evinize  eşyalarınızı taşıyın!

Harici Asansör Hizmetimiz Var

Son teknoloji ile tasarlanan, hidrolik, güvenlik emniyet standartlarına uygun ASANSÖRLÜ yük taşımacılığıyla tanışın!

 

 

Ev Eşyalarınızı Paketleyoruz

Evinizden yeni evinize taşıyacağımız eşyalarınız; dikkatli bir planlama ile özel ambalaj malzemeleri ile paketliyoruz.

Güvenli Nakliye Hizmeti Sunuyoruz

Yaşadığınız şehirde ve Türkiye’ nin şehirlerine taşımacılık yapmaktayız. Büro, ev, daire, işyerlerinizin eşya nakliyesinde bizi tercih edin!

HAKKIMIZDA BİLGİ ALIN

Markamızı temsil eden; GAZİ27 evden eve nakliyat 2015 yılında, Gaziantep merkezde Veysel ERGÜN tarafından kurulmuş olup, tecrübeli eleman ve kapalı çelik kasa araçları ile şehir içi, şehirler arası ev ve büro nakliyelerinde güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır.

Firmamız “Gaziantep de Evden eve taşımacılık” müşterilerine en iyi hizmeti verir. Demontaj, paketleme, asansörlü taşıma ve montaj aşamalarında usta elemanları ile hızlı ve güvenilir çalışma yapar. Üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, bu günlere gelmiş, yine aynı tempo ve dikkatle hizmetlerine devam etmektedir. Siz müşterilerimize %100 kaliteli hizmet vizyonundan taviz vermeden çalışmaktan kıvanç duymaktır. Evden eve nakliye de Gaziantep’ de ilk tercihiniz. Gazi27 Gaziantep ev taşıma firması olarak, sizlere kaliteli hizmet vermenin onurunu taşıyoruz.

İlgili Bağlantılar kullanın

Araçlarımız: Gazi27 standartlara uygun ve muayenesi yapılmış araçlarla hizmet ediyor.
Paketleme: Gazi27 paketlemeleri, hijyenik ve doğaya zararlı olmayan ambalaj malzemeleriyle yapar.
Taşıma: Gazi27 Evden Eve eşyalarını, trafik ve karayolu düzenlemeleri dâhilinde taşır.


 

PAKETLEME YAPIYORUZ

Paketleme işlerini hijyenik ve doğaya zararlı olmayan malzemelerle yapmaktayız!

Paketleme Konusun da Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu konuda taşıyıcı personelin profesyonel olması veya merdiven boşluğunun çok geniş olması, taşınmasını istediğiniz eşyayı ambalajlamadan taşınabileceği anlamına gelmemelidir.
Profesyonel kadro veya merdiven genişliği, şüphesiz çok yararlı hususlardır ancak en iyi sonucu ala bilmek için bu iki kıstasın iyi bir ambalajlama ile desteklenmesi çok önemlidir.
Gaziantep de Evden Eve Nakliyat; vitrin, sandalye, beyaz eşya v.b. ağaç yada metal yoğunluklu eşyalarınızı astarlı (çift katlı) patpatlar ile ambalajını yaptıktan sonra profesyonel ekibimizle eşyalarınız, maksimum koruma hassasiyeti içerisinde taşınmaktadır.
Koltuk gibi Kumaş, Deri, Kadife yoğunluklu olan eşyalarınız ise öncelikle streç naylon film lerle tozlanmaya karşı muhafaza edildikten sonra yırtılmaya karşı önlem ala bilmek için ikinci bir kat olarak astarlı battaniyelerle sarılır ve yine aynı hassasiyetle personelimiz ve asansör sistemimizyardımıyla taşınmaktadır.
Gaziantentep de Evden Eve Nakliyat için taşımacılık hizmetimizin vazgeçilmez bir parçası olan ambalajlama hizmetidir. Profesyonel kadromuzla sistemli bir şekilde yapılarak sorunsuz taşınmalar sunmaktayız.
Detaylı Bilgi İçin Lütfen İletişime Gaziantep de evden eve taşımacılık da Gazi27 Metrokenti tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


 

TAŞIMA İŞLERİ

EŞYA TAŞIMA SÜRECİ

Firmamız eşyalarınızın en yüksek kalitede taşınmasını garantiliyor. Türkiye her şehrinden, eşyalarınızı istediğiniz yerden alarak yine sizin istediğiniz herhangi bir yere en iyi,en hızlı, en güvenli, en ekonomik şekilde götürüyoruz. Üstelik taşıma öncesi ekspertiz (eşyaların boyutlarının belirlenişi ve kullanılacak araç seçimi) işlemini ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Evden eve her taşımada demontaj, paketleme, nakliye, nakliye sonrası kolilerin açılması,montaj,mobilyaların zevkinize göre yerleşimi hizmetlerini itinalı şekilde yapan Gazi27 Metrokent Gaziantep de evden eve nakliyat 7 gün 24 saat telefonunuzu bekliyor. Gaziantep de evden eve nakliyat firmaları olarak ekonomik nakliyat fiyatları ile şehir içi şehirlerarası evden eve taşıma, ofis taşıma, depolama hizmeti vermekteyiz. Gazi27 Metrokent nakliyat kendi bünyemizde bulunan nakliyat araçlarımızla bu sektöründe öncü firmalar arasındadır. Şehir içi ve şehirlerarası ekonomik evden eve nakliyat hizmetleri için büromuza bekliyoruz.. Metrokent Nakliyat olarak müşterilerimizin konforunu ve güvenliğini ön planda tutarak hizmet vermeyi amaçlayan noda nakliye firmaları olarak yılların tecrübesi günümüz teknolojisiyle de birleştirmiş olup “asansörlü evden eve nakliyat kullanarak taşıma hizmeti sunmaktayız. Evden eve taşımacılık firmaları diğer taşıma şirketlerinden ayıran en önemli husus kalite standartlarımızın Avrupa standartlarında olması ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeyen “Gaziantep de Evden eve nakliyat” hizmetlerimizle sizlerin memnuniyetini sağlamaktayız.

 


 

İLETİŞİM

EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Şehir : GAZİANTEP / TÜRKİYE
Telefon : +90 000 000 0000 – Faks :
E-Posta : bilgi@gazi27.com
Web : http://www.gazi27.com

About

View all posts by

Bir Cevap Yazın