GÜVEN NAKLİYAT

Cennet ülkemiz Türkiye‘ nin 80’ den fazla ili bulunmaktadır. Büyükşehirlerle birlikte gelişmekte olan doğu ve güneydoğu illerimize son 10 yılda büyük ekonomi destekleri ve teşvikleri uygulamaları ulaşmaktadır. Evden eve nakliyat platformuna Türkiye’ nin tüm şehirlerinde internet aracılığıyla ulaşılabilmekteyiz. Müşterilerin büyük kısmı evden eve taşımacılık için bu platformları kullanmaktadır. Ancak ofis taşımacılığı da aranmaktadır. İşten işe nakliyat olarak adlandırılan bu hizmetten faydalanmak için en yaygın arama türü evden eve nakliyat kelimeleridir.

Evden eve taşımacılık hizmet genelinde nakliyat sektörüne bağlıdır. Karayolu taşımacılığı bu hizmete büyük katkı sağlar. Sigorta şirketlerinin de yer aldığı sektörün içinde; ambalajlama, depolama, taşıma, yerleştirme gibi özen gösterilecek hareketlerde bulunur personel. Müşteriler için en önemli husus güven nakliyat düşüncesine sahip olmak ve evden eve nakliyat önerisinde bulunmalarıdır. Ağır nakliye olarak nitelendirebilirsiniz. Çünkü çok değerli eşyaların taşındığını düşünün:

1) Mutfak gereçleri
2) Süs eşyaları
3) Piyano
4) Dayanıklı ev eşyaları
5) Kitaplar, dergiler,
6) cd ve dvd, oynatıcılar, televizyon, playstation, radyo
7) Koltuk, kanepe, yatak, Mobilya takımları

Taşınmaya hazırlık bilgilerine de başvurmanızda fayda var. Eğer evinizi ya da büronuzu taşıyacaksanız, bu durumdan istifade edeceğiniz faydalar var:

a) Koltuklarınızı, yataklarınızı bir koltuk yıkama firmasına teslim edebilirsiniz.
b) Halılarınızı, kilimlerinizi rahatlıkla, sürekli çalıştığınız halı yıkama firmasına gönderebilirsiniz.
c) Evden eve defterine taşınma planlarınızı tablo olarak ekleyebilir ve durum değerlendirmesi yaparsınız.
d) Sosyal medyalarda sıklıkla gördüğünüz ve almak için ertelediğiniz ev eşyalarını satın almak için zamanınınız olur.

Asansörlü taşımacılık yapmakta olan firmamızın, taşımacılık ile ilgili önerilerini dinledikten sonra evinizi, büronuzu dilediğiniz zaman taşıyabiliriz.

Biz sizin güvenli nakliyat firmanız olmakdan onur duyarız.

ANİMASYONLAR